ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Bariyerli Special Sünger
  • Register

Bariyerli Special Sünger; Ses izolasyonu ürünleri birinci sınıf ürünlerden elde edilmiştir. Akustik süngerler kırpıntı ve atık kumaş ve sünger ürünlerinden yapılır. Yani normal süngerlerin çok ufak parçalara getirilip tekrar sıkıca birleştirilmesinden oluşan yoğunluğu çok yüksek ses izolasyon süngeridir.

BariyerliSpecialSünger

Ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalarında en çok kullanılan yalıtım süngeridir. Bariyerli special sünger yoğunluğu yüksek olduğu için ses geçirgenliği düşük bir süngerdir bu yüzden çok fazla kullanılır. Ancak çok güçlü bir ses kesilmek isteniyor ve bariyerli special süngerler yetersiz kalıyorsa iki special  süngerin arasına ağır pvc kurşun bariyer eklenerek daha güçlü bir ses izolasyonu sağlanmış olur.

BariyerliSüngerler

Ağır kurşun bariyer ses yalıtım bariyeri olarakta bilinir. Kauçuk hammedeli bir ses izolasyon malzemesidir. Ağır bariyer ve special sünger veya akustik süngerler ile uygulandığında kullanılan süngerlerin kalınlığı ve yoğunluğuna göre %80 %90 %100 ses yalıtımı sağlar.

BariyerliSesyalitimsüngeri

Laminasyonlu ağır epdm kauçuk bariyerli echobone rebonded bondex sünger. İki kat istenilen kalınlıkta bondex süngerin arasına ses geçiş kaybını artırmak için epdm ağır kauçuk bariyer yerleştirilmiş laminasyonlu ses yalıtım süngeri panel halinde üretmekteyiz. Bariyerli sünger paneller son derece etkili ses izolasyon değerlerine sahiptir. Hertürlü makina ses yalıtımının yanı sıra tavan duvar akustik izolasyonlarda kullanılan bu sünger paneller 100 cm x 100 cm ebadlarında ve istenilen kalınlıklarda özel olarak firmamızın fabrikasında üretilmektedir.

Sesbariyerleri

Bariyerli süngerler yanmaz özellikte ve farklı formlardada üretilip satılmaktadır. Bariyerli akustik süngerleri kendinden etiketli yani yapışkanlı olarakta üretebilmekteyiz. Laminasyon işlemini müşterilerimizin beklentisi doğrultusunda yapmaktayız. Ürün kalınlıkları tlebe bağlıdır. Ağır kurşun bariyerli folyolu yanmaz akustik süngerler ise yat marinalar motor kabinleri için tasarlanmıştır.