ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Ahşap Akustik Tavan
  • Register

Ahşap Akustik Tavan; Ahşap malzemenin doğallığı mekanlarınızda sıcaklık ve estetik güzel görünüm yaratmaktadır. Tavan ve duvarda akustik çözümle birlikte doğal görünüm istenildiğinde, ahşap en doğru seçim olmaktadır. Ahşap paneller hem asma tavan hem de duvar paneli olarak kullanılabilmektedir. Tavan ve duvar panellerinin kombinasyonu konferans salonu, oditoryum, toplantı odası, tiyatro, sinema, restoran, otel vb. mekanlar için üstün akustik performans sağlamaktadır. Yansıtıcı ve yutucu ahşap paneller, mekan akustiğini düzenler ve mekanı yaşanır kılar.

 

AhşapTavan

 

Ahşap panellerin doğal görünümü, akustik performansı ve yangın geciktirici özellikleri, mekanlara rahatlık ve konfor sunmaktadır. Akustik tavan panelleri ses yalıtım çözümlerinde kullanıldığı gibi dekoratif özelliği sayesinde tasarımsal açıdan da mekana farklı bir renk katar. Akustik tavan panelleri tasarımsal açıdan kendi aralarında genel anlamda kavisli ve düz olarak ayrılmaktadır.

 

AhşapAKustik

Bu iki kategori kendi aralarında da özellik ve tasarıma göre ayrı şekilde kategorilendirilebilir. Kapalı ortamlarda gürültüyü emen veya yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım edip, kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Üzerleri delikli veya derzlidir. Duvarlarda ve tavanlarda kullanılan modelleri vardır. T24 ve Clip-in sisteme uygun 8 mm’lik ahşap tavan karoları vardır. Akustik ve ses geçirmeyen kapı yapılmaktadır. Ses yalıtımı 45 dB olan akustik ve ses geçirmeyen kapı çeşitleri yapılmaktadır.

 

AhşapTavanlar

AkustikAhşapTavanPanelleri

ÜRÜN AÇIKLAMASI

PANEL SEÇENEKLERİ

AKUSTİK DEĞERLER