ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Ahşap Delikli Panel
  • Register

Ahşap Delikli Panel; Ses yalıtım panelleri kapalı ortamlarda gürültüyü kesen, yansıtan ve akustik düzenlemeyi sağlayan, kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Ahşap delikli panellerin adı gibi üzerleri delikli ve derzlidir. Duvarlarda ve tavanlarda kullanılan modelleri bulunmaktadır. T24 ve clip-in sisteme uygun 8 mm’lik ahşap tavan karoları vardır.

 

AhşapDelikliPanel

 

Bu ürünler ile akustik ve ses geçirmeyen kapılar da yapılmaktadır. Ses yalıtımı 45 dB olan akustik ve ses geçirmeyen kapı çeşitleri yapılmaktadır. MDF ve Mdf/Lam ahşap paneller kullanılarak üretilmektedir.Delikli  duvar panelleri dekoratif görünüm ve en iyi ses emisyonu sağlamayan panellerdir. Delik grubu panelleri tam delik ve kademeli delik olarak 2 çeşittir. Tam delik paneller malzeme kalınlığı kadar delinir. Kademeli delik önden ve arkadan ayrı delinerek, çift odacıklı akustik panel haline getirilir.

 

DelikliPanel

 

Dekoratif görünüm ve en iyi ses emisyonu sağlamaya yönelik çalışmalar doğrultusunda geliştirilmiş panellerdir. Delik grubu panelleri tam delik ve kademeli delik olarak 2 çeşittir. Tam delik paneller malzeme kalınlığı kadar delinir. Kademeli delik önden ve arkadan ayrı delinerek, çift odacıklı akustik panel haline getirilir. Derzli ahşap panelleri arkasına akustik kumaş soundtex kaplanmaktadır. Akustik ahşap paneller, geniş melamin renk seçeneğine sahiptirler. Ahşap akustik perfore delikli duvar panelleri kullanım alanları: Tüm çok amaçlı salonlar, oditoryumlar, ofisler, toplantı odaları, oteller, tiyatrolar, diskolar, sinemalar, restoranlar, kamu binalarında, spor salonlarında kullanılmaktadır. Kapalı ortamlarda gürültüyü emen veya yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım edip kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Üzerleri delikli ve derzlidir. Duvarlarda ve tavanlarda kullanılan modelleri vardır. MDF ve Mdf/Lam ahşap paneller kullanılarak üretilmektedir.

 

DelikliPanelRenkleri

 

Delikli akustik paneller, ahşap panelin üzerine belirli aks aralıklarıyla deliklerin açılmasıyla akustiklik özelliğini kazanan panellerdir. Bu paneller üzerindeki delik çapı ve delik sayısı, panelin perforasyon oranını yani akustiklik özelliğini belirler. Her panelin arkasında soundtex marka akustik bez bulunmaktadır.

 

DelikliPaneller

 

Uygulama Alanları; Konferans, tiyatro, nikah ve sinema salonları, AVM’ler, restoranlar, diskolar, radyo ve tv santralleri , bürolar, kalabalık ofisler, danışma hattı merkezleri, çağrı merkezleri, atış poligonları, spor salonları, çağrı merkezleri, yüzme havuzları, düğün salonları, konservatuvarçalışma salonları.

 

ses yalitim malzemeleri ahsap delikli panel detaylari

ÜRÜN AÇIKLAMASI

PANEL SEÇENEKLERİ

AKUSTİK DEĞERLER