ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Ahşap Derzli Panel
  • Register

Ahşap Derzli Panel; Derzli duvar panelleri dekoratif görünüm ve en iyi ses emisyonu sağlamaya yönelik çalışmalar doğrultusunda Senapan mühendisleri tarafından geliştirilmiş panellerdir. Derz grubu panelleri önden derz, arkadan delik delinerek akustik panel haline getirilir.

 

delikliakustikpanel

 

Derzli ahşap panelleri arkasına akustik kumaş soundtex kaplanmaktadır. İsteğe bağlı olarakta farklı renk kombinasyonlarında üretilmektedir. Tüm çok amaçlı salonlar, oditoryumlar, ofisler, toplantı odaları, oteller, tiyatrolar, diskolar, sinemalar, restoranlar, kamu binalarında, spor salonlarında kullanılmaktadır.

 

deliklipaneller

 

Akustik ahşap derzli panel teknik özellikleri : Maksimum panel üretim ebadı 130cmx340cm,ideal ölçüler 70cmx140cm , 120cm x120cm’dir.

Melamin Panel : 18mm kalınlık , ağırlık 13.5kg/m²
Kaplamalı Panel : 18mm kalınlık , ağırlık 14kg/m²

Akustik Ahşap Derzli Panel Yangına Dayanım :
A) 18mm melamin DIN 4102 - B2
B) 18mm kaplamalı, yanma gecikmeli cila uygulamasıyla - A1

Akustik Ahşap Derzli Panel Akustik Emisyon Özelliği : Projesine bağlı olarak uygulanacak değişik model duvar panelleri ile farklı akustik performanslar sağlanabilir.

 

DelikliPanelRenkleri

 

Melamin Kaplama Derzli Akustik Ahşap Panel Uygulamaları

DerzliAhşap

 

Ahşap panelin arka tarafına belirli aks aralıklarıyla deliklerin açılması, ön tarafına da deliklere uygun akslarla derzlerin açılmasıyla akustiklik özelliğini kazanan panellerdir. Bu paneller üzerindeki derzlerin sıklığı ve delik sayısı, panelin perforasyon oranını yani akustiklik özelliğini belirler. Her panelin arkasında soundtex marka akustik bez bulunmaktadır.

 

akustik delikli panel

 

Ahşap akustik derzli panel duvar panelleri dekoratif görünüm ve en iyi ses emisyonu sağlamaya yönelik çalışmalar doğrultusunda geliştirilmiş panellerdir. Derz grubu panelleri önden derz, arkadan delik delinerek akustik panel haline getirilir.

 

derzli panel

ÜRÜN AÇIKLAMASI

PANEL SEÇENEKLERİ

AKUSTİK DEĞERLER