ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Akustik Kumaş Panel
  • Register

Akustik Kumaş Panel; Akustik kumaş panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Daha çok sinema salonlarında ve genel amaçlı salonlarda ahşap akustik panellerle birlikte kullanılmaktadır.

 

1

 

Ham olan MDF’nin delinmesi ve ön tarafının akustik ses izolasyon ve yalıtım süngerleri ve akustik ses düzenleme ve ses yalıtımı özellikli olan kumaşlarla kaplanmasıyla yapılan panellere denir. Bu panellerin arkasında akustik bez bulunmaktadır. Daha çok sinema salonlarında ve genel amaçlı salonlarda ahşap akustik panellerle birlikte kullanılmaktadırlar.

 

 AKustikKumaş

 

Aytürk akustik olarak akustik kumaş kaplı panel ürünlerimiz İSO9001 kalite standartlarına göre üretilmektedir. Akustik kumaş kaplı panellerin ön ve arka yüzeyi camtülü kaplı yüksek yoğunluktaki levhanın görünür yüzeyi ve güçlendirilmiş tüm kenarları değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır. Kenar büküm yerleri arka yüzeye 3-5 cm. dönmektedir. Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya, yanmaya karşı dayanıklı malzemeden özel olaran işlenmiştir.

 

AhsapKumaşPanel

 

Ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayan toplantı salonları, müzik odaları ve stüdyolar gibi bir çok mekanlarda kullanılan paneller vardır. İki tür ses yalıtım paneli mevcuttur ahşap ve kumaş kaplı olanlar. Kullanılan ortamda daha iyi ses performans almak adına uygulanırlar ve mekana göre dekor açısından renklik katmaktadır. İstenilen renkte kumaş kaplama yaptırabilirsiniz. Akustik kumaş kullanılan panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar akustik kumaş kaplı panellerde kullanılmaktadır. Akustik panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özelliği olan kumaşlar aşınmaya, yanmaya ve solmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. Dilediğiniz renk ve ölçülerde temin edebilirsiniz. 20 mm ve 30 mm kalınlıklarında yapılmaktadır.

 

AKUSTİK KUMAŞ KAPLI PANEL TEKNİK ÖZELLİKLERİ;
Nem dayınımı %95
Ses Yutma 1 NRC
Ağırlık 4kg/m2
İstenilen renklerde üretilmektedir.
Yanmazlık formunda üretilen kumaşlar.
Kenar detayı düz ve güçlendirilmiş.

Kumaş

 
AKUSTİK KUMAŞ KAPLI PANEL KULLANIM ALANLARI;
 Call Center Akustik Kumaş Kaplı Panel  Tiyatro Salonu Kumaş Kaplı Panel  TV Stüdyoları Akustik Kumaş Kaplı Panel
 Çağrı Merkezleri Kumaş Kaplı Panel  Sinema Salonu Kumaş Kaplı Panel  Müzik Odaları Akustik Kumaş Kaplı Panel
 Oditoryum Akustik Kumaş Kaplı Panel  Restaurant Kumaş Kaplı Panel  Bar Disco Akustik Kumaş Kaplı Panel
 Konferans Salonu Kumaş Kaplı Panel  Kamu Binaları Kumaş Kaplı Panel  Ofis Kumaş Kaplı Panel
 Toplantı Odaları Kumaş Kaplı Panel  Spor Salonu Kumaş Kaplı Panel  Otel Kumaş Kaplı Panel