ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Akustik Tavan Kaplama
  • Register

Akustik Tavan Kaplama; Kapalı alanların ve mimari yapıların akustik özelliklerini inceler. İnsan faaliyetleri için tasarlanan ve inşa edilen yapay çevre yapılar ile insan kulağının algılayabildiği ve ses olarak tanımlanan titreşimlerin ilişkisini düzenleyen bilim dalıdır. İnsan faaliyetlerinin bazıları bir müzik performansı, tiyatro oyunu ya da bir konuşmacıyı dinlemek gibi doğrudan işitme duyusu ile ilgiliyken, bazıları da çalışmak, okumak, dinlenmek, uyumak gibi görece sessiz bir ortama ihtiyaç duyar.

 

AKustiktavan

 

Akustik tavan kaplamaları yüksek yoğunlukta camyününden mamul akustik tavan ve duvar panelleri. Değişik renk seçenekleri mevcut, darbeye dayanıklı, kolay uygulanabilen ve her türlü akustik ihtiyaca çözüm üretebilecek dekoratif hazır panellerdir. Kaplamalarının üretimi yüksek yoğunluktaki cam yününden yapılmatadır. Akustik tavan kaplamalarının farklı renk ve desen seçenekleri mevcuttur. Akustik tavan kaplamaları kirlenmez, darbeye dayanıklı kolay uygulanım çözümü sunmaktadır.

 

Tavan

 

Akustik kumaş panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Daha çok sinema salonlarında ve genel amaçlı salonlarda ahşap akustik panellerle birlikte kullanılmaktadır. Panel yüzeyi, darbe dayanımlı güçlendirilmiş akustik kumaş ile kaplanmış kenarları güçlendirilmiş, yoğun trafikli, darbe riski olan mekanlar için uygun yoğun ses yutucu panel yapılacaktır.

 

Akustik Tavan Kaplama

ÜRÜN AÇIKLAMASI

PANEL SEÇENEKLERİ

AKUSTİK DEĞERLER