ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Asma Tavan Panelleri
  • Register

Asma Tavan Panelleri; Akustik asma tavan ve paneller ses yalıtımını yaparak şık ve estetik görünümüyle dikkat çekmektedir. Asma tavan ve paneller ses, yangın ve neme karşı belirli derecelere kadar dayanıklı ve sağlamdır. Akustik asma tavan metal tavan iskeleti üzerine monte edilen 12.5 mm ebatlarında akustik alçı ile döşenen ve montaj kısmı kolay olan bir sistemdir.

 

Asmatavanmodeli

 

Şık ve estetik görünümü, ses yalıtma başarısıyla aynı anda sağlar. Ses yankısı olmaması istendiği alanlarda isminden de anlayabileceğimiz gibi akustik bir platform oluşturarak yankı olayını engeller. Akustik asma tavanın kendi içinde çok fazla alternatifi olması, hem seçim bolluğu konusunda hem de özgünlük konusunda tercih edilebilir. Devasa yapılar olsa bile hafifliği ile dikkat çeken akustik alçı levhanın metrekare başına düşen ağırlığı yalnızca 12 kg. Rahatsızlık vermemesi açısından ses yankılanmasını akustik yapısı ile engeller ve konforlu bir yapı sunar. Dizaynı kullanıcının tercihine göre restore edilebilen akustik asma tavan, estetik açıdan güzel bir görünüm sağlar.

 

Asma Tavan Panelleri

 

Alüminyum panel asma tavan, fırın boyalı alüminyum panel ya da boyalı bant panellerinin özel tırnaklı taşıyıcı profillere kenetlenmesi sureti ile oluşturulmaktadır. Panel ve tırnaklı taşıyıcılar ile oluşturulan Panel asma tavanlar ıslak mekanların en pratik çözümü olarak yapı sektöründeki yerini almıştır. Paneller, standart renklerde, düz veya perfore olarak üretilebilmektedir. Özel alet gerektirmeden sökülüp takılabilen paneller, asma tavan üzerindeki hacime kolaylıkla ulaşılmasını sağlar. 5,00 mt ye kadar panellerin duvardan duvara boyu ayarlanarak tavanda bütünlük sağlanabilir. Kolayca ayarlanabilen askı sistemi ile asma tavanın aynı düzeyde teşkil edilmesi sağlanır.