ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Baffle Ses Yalıtım Panelleri
  • Register

Baffle Ses Yalıtım Panelleri; Ses yalıtımı sağlamakla beraber ortama şık görünüm sağlayan akustik düzenleme sağlar. Ortamdaki yankılanma, eko, ses karmaşasını çözmek için birebir şık ses yalıtım ürünleridir. Baffle, özel cam yünü yapısı sayesinde işletme içerisinde çalışan makinelerin çıkarmış olduğu yüksek gürültüyü emerek işletmenin daha sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşmasını sağlar. Ses kesici panellerin yüzeyine çarpan ses dalgasındaki enerji, panelin gözeneklerinde sürtünme sebebi ile ısı enerjisine dönüşerek yüzeyden geriye yansıyan ses enerjisini azaltmaktadır.

 

baffle

 

Ses yalıtım malzemesinden birisi de baffle tavan panelleridir. Bu paneller ses yalıtımı sağlayıp ortamda iç ferahlatacak bir görüntü sağlayan akustik düzenleme panelleridir. Çok yüksek frekanslı seslerde etkili olamasa da ortamda oluşan yankılanma, eko, ses karmaşasını çözmek için birebir şık ses yalıtım ürünleridir.

 

baffle

 

Baffle, içerisindeki özel cam yünü sayesinde, işletme içerisinde çalışan makine veya aletlerin çıkarmış olduğu gürültüyü emerek, işletmenin daha sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşmasını sağlar. Ses kesici panellerin yüzeyine çarpan ses dalgasındaki enerji, panelin gözeneklerin de sürtünme sebebi ile ısı enerjisine dönüşerek yüzeyden geriye yansıyan ses enerjisini azaltmaktadır.

 

akustik baffle tavan panelleriakustik baffle tavan panelleri1