ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Haraketli Bölme
  • Register

Hareketli Bölme Duvar; Genel amaçlara yönelik tasarlanan hareketli duvar sistemleri mekanların kullanımı ve duvarların bölümlenmesi konusunda ve gereksinim duyulan her alanda farklılığınızı gösterebileceğiniz mükemmel bir çözüm sunmakta. Alman mühendisliği ve yüz yıllık birikimi ile mekanlar arasında mükemmmel ses yalıtımı sağlar. Monoplan hareketli bölme duvar sistemleri, ahşap kaplama, melamin, vinil, halı, ayna, çelik, duvar kağıdı ve cam gibi, mekana ve katmak istediğiniz yaşam tarzını, mekan tasarımına uyacak zengin yüzey seçenekleri ile, projenizin en keyifli çözüm ürünlerinden biri olacaktır.

 

Haraketli Bölme

 

Hareketli bölme duvar sistemleri mükemmel teknik özellikleri sayesinde mimarlara tasarımda kolaylık, kullanıcılarına eşsiz konfor sağlıyor. Dolu panelli sistem seçeneğinin yanında camlı hareketli bölme duvar seçeneği de sunulan sistem, 10 metreye kadar yüksekliğe, 41 db'den 59 db’eye kadar ses yalıtımına ve 60 dakikaya kadar yangın dayanımı özelliklerine sahip. Panellerin park etmesi esnasında kullanılan özel yönlendirme aparatı, panellerin yerel temin edilebilme imkanı, kolay panel değişimi, panel kenarlarında kullanılan manyetik bantlar, ses emilimi sağlayan özel akustik panel yapısı, çeşitli dekoratif ve fonksiyonel yüzeyler, manuel ve yarı otomatik sistem seçenekleri ile eşsiz kılıyor.

 

Hareketli bolme duvar 002

 

Hareketli bölme duvar sistemleri ile mekanları istenilen şekilde böler, yeni mekanlar ve yeni fonksiyonlar üretiriz. Kendini sürekli geliştirebilen özelliği hareketli bölme duvar sistemlerine ihtiyaç duyulan otel, kongre merkezi, üniversite, okullar, toplantı salonları, restoran, banka, finans merkezi, tiny house showroom gibi birçok prestijli projelerde markayı vazgeçilmez kılıyor.

 

Hareketli bolme duvarimiz

Hareketli bolme duvarlar

 

Mükemmel ürün grubu, müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilen servis kalitesi, özel software programı ile hızlı projelendirme ve 2000’li yıllardan bu yana gelen tecrübesi Aytürk Akustik ithalatçı & tasarımcı firma olarak Türkiye ve bölge ülkelerinde saygın bir konuma getirmiştir.