ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Masa Seperasyon Panelleri
  • Register

Masa Seperatörü; Bu ses yalıtım malzemeleri ofislerdeki masalarda kullanılan bir ses yalıtım malzemesidir. İki masa arasına konarak ses karmaşasını ve ses geçişini önler. Masalar arası ayrımı sağlar. İş yerleri ve ofislerde, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmak için kullanılır. Kullanıldığı ortamda şık durur. Görsellik katar ve psikolojik anlamda rahatlık sağlar. Renk seçeneği sunulur ve istenildiği şekilde ayarlanabilir. Sağlıklı bir ortam oluşturur ve etraftan gelen sesleri engeller. Karşılıklı veya yanyana masaların arasına konularak kullanılır. Ofislerde çalışan personel için motivasyon artıran ve konsantre olmayı kolaylaştıran iş ortamı sağlar.

 

Masa

 

Özellikle dar alanlar için ideal bir çözümler bütünü oluşturan masa arası seperatör sistemleri, kısıtlı mekanlarda verimli çalışmanın anahtarlarından birini sunar. Ufak mekanların sıkıcılığından arındıran bu sistem sayesinde ferah çalışma alanları hayat bulur.Hem karşılıklı hem de yan yana duran masalara uygulanabilen seperasyon sisteminde kablolar,telefon bağlantı aparatları ve prizler başarıyla gizlenerek görüntü kirliliği engellenir.

 

masa ara blme panelleri

 

Böylelikle temiz bir çizgi taşıyan, personel için konsantre olmayı kolaylaştıran ve motivasyonu artıran bir iş ortamı yaratılmış olur. Çalışanın ihtiyaç duyacağı her gereci kolaylıkla elinin altında bulundurmasını sağlayan masa arası seperasyonu sistemi CD'lik ile kalemlik rafları, yatay, dikey broşürlük ve notluk gibi destek aparatıyla zenginleştirilir.


masa ara separasyonu

 

Profesyonel çağrı merkezi seperasyon sistemlerimiz seri imalat, hızlı montaj imkanı sağlayarak zamandan dolayısıyla maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacak, çağrı merkezi masası call center için özel tasarlanmış modüler seperasyon sistemleridir. Tübitak onaylı ses yutucu paneller. Masa seperasyon panelleri akustik masa arası seperasyonları hızlı montaj imkanı sağlayarak zamandan Kazanma dolayısıyla maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacak, çağrı merkezi masası call center için özel tasarlanmış modüler seperasyon sistemleridir.

 

Masalar