ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Yüzer Tavan Panelleri
  • Register

Yüzer Tavan Panelleri; Yüzer tavan paneli ses yalıtımı sağlayan akustik ses yalıtımına ve ses düzenlemelerine katkıda bulunan dekoratif ses yalıtım ürünüdür. Yüzer tavan panellerini bizden satın alabilir montaj ve uygulamasını tarafımıza yaptırabilirsiniz. Ana malzemesi 95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha olup kenar detayı boya ile güçlendirilmiştir. Yüzer tavan panelleri 95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha ile oluşturulmuştur.

 

yüzertavan

 

Yüzer tavan panelleri ortamdaki akustiği düzenleyebilen yani, eko, yankı, uğultu gibi ses bozukluklarını istenmeyen sesleri düzenlemede kullanılırlar. Şık görünümü sayesinde ortamınıza dekor açısından farklı bir hava katmakla beraber ses problemlerini de giderecek bir üründür. Ebatlar istenilen ebatlarda üretilebilir. Kalınlıklar 40 mm dir.

 

Tavanyüzer

 

Uygulama şekli: Özel askı aparatlarıyla tavana serbest asılır. Yüzer tavan panellerini tarafımıza sipariş ettikten sonra tecrübeli teknik ekibimiz işlemi tamamlamak için onayladığınız takdirde en kısa sürede uygulama için adresinizde olacaktır.

 

akustik yuzer tavan

 

Akustik panellerden biri olan yüzer tavan panelleri isminden de belli olduğu gibi tavanda uygulanan bir paneldir. Diğer panellerden çok farkı yoktur. İçersinde 95 kg/m3 yoğunluğunda cam yünü bulunan ön görünür yüzeyinde ise akustik kumaş kaplanan bir ses yalıtım malzemesidir. Bu malzemenin kullanılmasındaki amaç genellikle işletme ofis gibi mekanlarda bulunan makinelerin çıkardığı ses titreşimi emerek daha sağlıklı bir ortam yaratmak. Ortamdaki sesin panellerin ön yüzeyine çarptığındaki enerji sürtünme sebebinden dolayı ısı enerjisine dönüşür. Geri yansımasıylada ses enerjisini azaltmış olur.