ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

AKUSTİK SÜNGER
  • Register

Akustik Sünger; Bu yalım malzemeleri yanmaz ses yutum kabiliyetine sahip poliüretan ve melamin ham maddeli köpüklerden oluşmaktadır. Uygulama alanlarında duvar ve tavanlara uygulanabilen süngerler yüzeylerinde farklı desenlere sahip ürünler olarak beğeninize sunulmaktadır. Yanmaz süngerler enelde siyah 4 farklı profilde desenli 100 cm x 100 cm olarak üretilmekteyiz. Uygulamaları esnek ve uzun ömürlüdür. 50 dns, 80 dns ve 100 dns kg/m3 yoğunluklarda ve 10 cm kalınlığa kadar üretimi yapılabilmektedir.

 

Sesizolasyonuygulaması

 

Renkli tercihlerde melamin basotect akustik köpük ve tekno touch sünger alternatifleri vardır. Mekanlarınıza göre farklı tasarımlar gösterilmektedir. Akustik süngerler kaliteli olarak aytürk akustik tarafından özenle hizmete sunulmaktadır. Şirketimiz daima en iyi ve en kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmak ve teknolojiye ayak uydurmak için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Akustik süngerlere yepyeni bir hava katan tekno touch ürünleri stüdyo ve radyo kanallarının vazgeçilmezi olmuştur.

 

Sesizolasyonmalzemeleri

 

Akustik yalıtım, yankı yalıtımı, akustik düzenleme ve ses izolasyonu süngerler ile sağlanmaktadır. Akustik sünger çok iyi ses emici üründür. Amaç ortamdaki akustiği düzenlemenin yanında ses yalıtımıda sağlamaktır. Kullanılan malzeme kalitesi ve doğru ürün seçimi verim almak adına çok önemlidir. Akustik kumaş kaplı ses yalıtım panelleri ile de akustik izolasyon sağlayabilirsiniz.

 

Akustiksüngerlerimiz

 

Hem görünüm açısından ortama ayrı bir hava katacaktır. Akustik süngerler ve akustik kumaş paneller ile ilgili yaptığımız küçük uygulamalardan bir iki resim paylaşalım. Bariyerli ses yalıtım süngeri ile malzeme kalınlığına göre %100' e kadar ses izolasyonu sağlamaktadır. Firmamız tarafından uygulamarda kullanılan ürünler tüm gerekli testlerden geçirilip sizlere sunulmaktadır. Profesyonel ve kalıcı uygulama hizmeti için 15 yıl tecrübeli ekibimizden faydalanın. Telefonlarımızı arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

 

akustik sunger