ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Akustik Kapı
  • Register

Akustik Kapı; Ahşap kapılar tekli veya çiftli kanat, kapı kasası, pervazı, menteşesi ve fitili ile bir bütün halinde akustik değeri yakalamaktadır. Bütün kapılar fabrika ortamında üretilmekte olup montaj öncesi kalite kontrolden geçirilmektedir.

 

AkustikKapi

 

Akustik kapılarımız 22 db ile 55 Rw desibele kadar farklı değerlerde performans göstermektedir. Bu akustik değerler çoğu ses yalıtım şartlarını sağlamak için yeterli olmaktadır.. Eğer belirlediğiniz bir ihtiyacınız varsa ekibimizin sizlere en doğru çözümü bulmak için çalışma göstereceklerdir. Akustik kapılar ahşap ses yalıtım olarak tasarlanmış ve ses yalıtım özelliğe sahip bir etkili üründür. Masif 50 mm kanat kalınlığı serenli içinde ses yalıtımı özel 2 çeşit şilte kullanılmaktadır.

 

AkustikKapilar

Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir. Akustik panel kapıları özel imalat olarakta işlemekte ve uygulamaktayız. Ses yalıtımı yapılan mekanlarda duvar, tavanlar kadar izolasyonu tamamlayan önemli nokta kapılardır. Ses yalıtımını önlemeye yönelik çalışmalar doğrultusunda istenilen ölçülere uygun ses yalıtım kapısı üretmekteyiz.

 

Kapi

 

Ahşap akustik panel kaplanmış salon duvarlarının giriş çıkış kapıları, düz panel malzemeden yapıldığı zaman ses yansımalarına sebep olur, duyum kalitesini belli bir oranda bozar. Estetik olarak, akustik panel kaplanmış bir duvarda farklı kapı modelleri mimarı açıdan görüntü bozukluğuna sebep olmaktadır.

 

AKUSTİK KAPI KULLANIM ALANLARI;
 Konferans Salonu Akustik Kapı  DJ Kabinleri Akustik Kapı  Stadyum Odaları Akustik Kapı
 Ses Kayıt Stüdyoları Akustik Kapı  Muzik Odaları Akustik Kapı  Reji Odaları Akustik Kapı
 Simultane Odası Akustik Kapı  Opera Bale Salonları Akustik Kapı  Toplantı Odaları Akustik Kapı
 Radyo Odaları Akustik Kapı  Sinema Salonları Akustik Kapı  Jeneratör Odaları Akustik Kapı
 TV Stüdyoları Akustik Kapı  Hastahe Klinik Odaları Akustik Kapı  Seminer Odaları Akustik Kapı