ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Basotect Piramit Sünger
  • Register

Basotect Piramit Sünger; Basotect sünger çeşitleri olarak ses yalıtımında kullanılmaktadır. Ses yalıtımına öncelik tanınan bu süngerler akustik uygulamalarında tercih edilmektedir. Basotect piramit süngerler melamin köpüğünden üretilmiş sık gözenek yapılır=0,033W/mK ısı iletim değeriyle ses yalıtım ve akustik düzenlemenin yanı sıra ısı yalıtımınada fayda sağlayan, 8-11kg/m³ yoğunlukta, anlık 290°C uzun süreli 150°C'ye kadar yangına dayanımlı, açık gri renkli, düz ve piramit yüzeyli sünger levhalardır.

Piramitler

Basotect piramit melamin sünger termoset polimerden yapılmış, esnek ve açık hücreli bir köpüktür. Yüksek ses emici özelliğine sahip, alev geciktirici özelliği ve yüksek sıcaklık dayanımı ile etkili bir üründür. Ayrıca düşük ağırlık ve ısı yalıtım özelliğine de sahiptir. Temiz hijyen ve kullanışlı yapısı açısından önemli avantajları bulunmaktadır.

basotectpiramitsunger

Akustik sünger modelleri profesyonel ve kaliteli olarak İSO 9001 kalite standartlarına avrupa belgelerine göre üretmektedir. Bir çok akustik sünger modelleri vardır. Bunlar basotect labirent sünger, basotect yumurta sünger, basotect piramit sünger, basotect special sünger, yanmaz piramit sünger, yanmaz yumurta sünger, yanmaz labirent sünger, renkli yumurta sünger, renkli piramit sünger, renkli labirent sünger,ses yalıtım malzemeleri, bass trap sünger, bass kapanı süngeri, bariyerli bondex sünger, bariyerli labirent sünger, bariyerli yumurta sünger, bariyerli piramit sünger, bariyerli special sünger gibi bir çok alternatif akustik süngerler bulunmaktadır.

PiramitSüngeriniz

Akustik süngerleri bir çok mekanlarınızda kullanabilirsiniz. Toplantı salonları, sinema salonları, konferans salonları, seminer salonları, makina odaları, jeneratör odaları, hidrofor odaları, tiny house, hastahanelerde, cafelerde, barlarda bir çok mekanlarda hem dekoratif görüntü sağlayabilir ve ses kesici sünger özelliği ilede ayrı bir avantaj alabilirsiniz. Ayrıca bu akustik süngerler mekanlarınızda akustik ses düzenide sağlamaktadır.

Basotect basf melamine foam

Kaliteli üretilen yanmaz melamin sünger ailasinden olan akustik piramit süngerler, üstün ses yutma ve yalıtım değerlerine sahiptir. Ürün hafif ver yanmaz olmasının yanı sıra yüksek ve alçak frekans seslerde üstün performansa sahiptir. Basf basotect süngerleri nasa ve havacılık sektörü için geliştirmiştir.