ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Basotect Yumurta Sünger
  • Register

Basotect Yumurta Sünger; Basf firmamız için almanya fabrikasında ürettiği melamin yanmaz süngerlerden imal edilen son teknoloji ürünü olan basotect melamin yumurta formlu süngerler, hafif ve yükses ses yutum emilim değerlerine sahiptir. Ayrıca melamin süngerlerin başka formlarda üretimide mümkündür. Her kalınlıkta ve desende panel üretmekteyiz. Basfın nasa mekikleri için geliştirdiği yüksek teknoloji ve arge çalışması ürünü olan basotect melamin sünger üstün performaslı bir akustik ses yalıtımı malzemesidir. Ürün ebadlarımız genel olarak 500 mm x 1250 mm dir. Kalınlık : 0,5 mm - 100 mm.

 

YumurtaSesDüzeyi

 

Hafif olmaları uygulama sahasına artı yük bindirmez. Yüzey yapılarının yumurta, piramit, labirent formlarına dönüştürülerek akustik performansları arttırılır. Ses yutma özelliğinin yanı sıra ısı iletkenlik kat sayıları oldukça düşüktür. Düşük dansite,  yanmaya karşı direnç ve açık gözenek yapısıyla akustik yalıtım uygulamalarında kullanılan mükemmel ses sönümleme üründür. Otomotiv, beyaz eşya, inşaat sektörlerinde sıkça kullanılırlar. Çekme kopma değerlerinin düşüklüğü nedeniyle özellikle otomotiv sektöründe üzerinde film  veya tekstil ürünleri gibi farklı bir taşıyıcı tabaka ile beraber  uygulanır.

 

BacotectYumurtaBasotect yumurta sunger

 

Akustik yalıtım uygulamalarında kullanılan çok iyi performans gösteren ses sönümleme ürünüdür. Düşük dansite, yanmaya karşı direnç ve açık gözenek yapıya sahiptirler. Ses yutma özelliği dışında ısı iletkenlik katsayıları düşüktür. Basotect süngerler Almanyada üretilir. Basf marka bir üründür. Lütfen Çin malı ve benzerlerini almamaya özen gösteriniz. Ses yalıtımı ve akustik düzenlemeler önemli bir iştir paranızın çöpe gitmemesi için doğru analiz ve malzeme kullanımı çok önemli basotect süngerler gerçekten çok kaliteli ve işlevselliği yüksek ses yalıtım süngerleridir.

 

Teknik