ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Bass Kapanı Süngeri
  • Register

Bass Kapanı Süngeri; Tamamen %100 yüksek, yoğunluklu, açık hücre akustik poliüretan köpükten üretilmiş olan bass kapanı 12x36 inçlik ebadı ile en az yerde en maksimum emilimi sağlar. Kendine has dizaynı köşelerde veya duvarlarda kolaylıkla uygulama sağlarken en zorlu oda mimarilerine maksimum esneklikte uyumluluk gösterir.

 

BasKapani

 

Bass kapanı süngerleri daha fazla bas emilimi sağlaması için köşelerde üstüste veya tavan yada duvarlarda yanyana konularak gruplanabilir. Bass kapanı odanın özellikle köşelerinde yoğunlaşarak odayı boğan çok yönlü bas enerjisini kapan altına alarak çalışır. Dalga boyu ve çeyreği hesaplamaları göstermiştir.

 

BasKapanSüngeri

 

Bass kapanı özellikle 2.5metre yüksekliğindeki odalarda problemli olan 100Hz bölgesini kontrol altına almak için gerekli 36inç kalınlığında emici maddenin ihtiyacını tek başına karşılamaktadır. Bu kirliliği azaltmak, bas frekanslara tanım kazandırıp sıkılık vermek gibi pozitif efektler sağlarken kayıtlarınızın diğer odalara daha iyi transfer olabilmesine imkan sağlamaktadır.

 

Teknik