ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Labirent Sünger
  • Register

Akustik Labirent Sünger; Akustik yanmaz labirent ses yalıtım süngeri akustik düzenleme ve ses yalıtımlarında kullanılırlar. Çok fazla ses yalıtımı sağlayamadığından bariyerli modelleri büyük fabrika gibi sesin yüksek olduğu mekanlarda kullanılmaktadır. Yanmaz labirent süngerler birinci sınıf kalite malzemelerinden yapılmaktadır. %50 - %60 dansite yoğunlukta koku yapmaz, alev damlacıkları oluşturmaz ses yalıtım süngeridir.

 

akustik yanmaz labirent sunger

 

Akustik süngerler ortam akustiğini, örnek verecek olursak bir ses kayıt odası düşünün normal akustik ses yalıtım süngeri olmayan bir odada yapacağınız kayıtlarda kaliteli bir ses kayıt yapamazsınız. Ortamda yankı ve eko engelleyecek bir akustik sünger gereklidir. Labirent süngerlerde akustik ses yalıtım süngerleri çeşitlerinden olup adından anlaşılacağı gibi labirent tipinde akustik süngerdir. Kullanacağınız yerlerde dekoratif bir görünüm sağlar. Ses emici özelliğiyle ses yalıtımı sağlamaktadır. Labirent süngerler yanmaz süngerlerdir. Poliüretan malzeme ile üretilir.

 

 

Adındanda anlaşılmış olduğu gibi labirente benzeyen şekilde estetik görünüme sahip ses yalıtım malzemesidir.Yanmaya karşı dayanıklı çok tercih edilen ses yalıtım malzemesidir. Akustik ses talıtımı ve izolasyonu evinizde, iş yerinizde, stüdyolarda, müzik kayıt, toplantı odaları, konferans salonları, tiyatro salonlarında, klima jeneratör odaları vb. gibi kullanım alanı çok geniştir.


 

Bu ses yalıtım ürün grubunda akustik yanmaz piramit, spesiyal, labirent, yumurta ve düz sünger çeşitleri mevcuttur. Bu süngerleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz veya bizim tarafımızdan ses yalıtım, izolasyon uygulaması yaptırabilirsiniz. Akustik yanmaz labirent süngerlerle ilgili daha detaylı bilgi resimler bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiz. Akustik sünger fiyatları malzemenin yoğunluğu ve kalınlığına göre yükseliş gösterir.

 

akustik yanmaz labirent sunger kullanim alanlari

 

Ses emici ve akustik düzenleyici özelliktedirler. Kullanım alanları çok geniştir. Labirent süngerler tek başına ses kesmek amaçlı kullanılamazlar. Kullanım amacı akustik düzenlemeri sağlamak ses kalitesini yükseltmek, akustik ses sorunlarını engellemek. Akustik ses yalıtımı ve ses izolasyonunda gerçekten etkilidir bir performans alınması isteniyorsa bunun için ağır kurşun bariyerli bondex sünger kullanmakta fayda vardır. Ağır kurşun bariyer ses geçirgenliği çok düşük bir özel ses yalıtım ve ses izolasyon malzemesidir.