ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Tekno Touch Sünger
  • Register

Tekno Touch Sünger; Akustik kumaş kaplı sünger paneller ortamdaki ses karmaşasını sönümleyerek / soğurarak kendinde toplayarak karmaşık parazit ses dalgalarını düzenlemektedir. Üzeri kadife kumaş kaplanan akustik yanmaz ses yalıtım süngerleri dileğinize göre ral kartelasına bağlı özel renkte üretilebilmektedir.

Tekno taç ses emici ses yalıtım süngeri sesi emerek ses kalabalığını ortadan kaldırır. Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır. Yeni tekno taç ses emici yalıtım süngerinin özellikleri diğer süngerlerden pek farklı değildir. Sadece yanma geciktirici diğer süngerlerden ayırıcı özelliği sayılabilir.

 

 

Tekno touch ses emici akustik ses yalıtım süngeri diğer süngerlerden farklıdır. Çünkü içerisindeki malzeme sünger olmasına rağmen dış yüzeyi kadife ile kaplanmıştır. Üstün ses yalıtımı sağlayamayan bu akustik sünger dekoratif çözümler için birebir tasarlanmıştır. Yüzeyi değişik formlarda üretilmiştir böylece istediğiniz şekilde tasarımlar yapabilmeniz sağlanmaktadır. Kullanım alanları oldukça geniştir. Yüksek ses frekanslı seslerde ilk önce yoğunluğu yüksek olan süngerler kullanıp ardından yüzeye bu tip akustik süngerler uygulanabilmektedir. Tekno touch ses emici akustik süngerle ses kalabalığını ortadan kaldırabilirsiniz.

 

 

Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeri tekno taç olarakta bilinmektedir. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir. İpeksi tekno touch ses yalıtım süngeri sesi emerek başınızı ağrıtan sizi rahatsız eden seslerden sizi korur. Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır. Yeni ipeksi akustik tekno touch ses emici yalıtım süngerinin özellikleri diğer süngerlerden pek farklı değildir. Sadece yanma geciktirici ipeksi olması diğer süngerlerden ayırıcı özellikleridir. Kendinden yapışkanlı olanları da mevcuttur. Bordo, lacivert, yeşil ve kırmızı renkleri renk kategorileri arasındadır. Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeri tekno taç olarakta bilinmektedir. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir.