ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Vicoustic Kare Flexi Sünger
  • Register

Vicoustic Kare Flexi Sünger; Vicoustic ses yalıtım panelleri flexi paneli A50 gerçekten etkilidir. Malzeme, emme yüzeyi ve oyuk kalınlığı bilimsel bir kombinasyonu panelin soğurma performansı 1 yansımaların tedavisinde çok verimli olduğu anlamına gelir. Flexi Panel A50 Eğer, orta ve yüksek frekanslar için en iyi performansa sahiptir. Ses frekanslarının düzenlenmesini sağlayan vicoustic kare flexi A50 akustik süngerler akustik düzenleme de iyi bir performans sağlamaktadırlar.

 

 

Vicoustic akustik litein çift işlevi vardır. Vokalistin enerjisini içeride hapsederek ortam sesini minimuma indirger, aynı zamanda içinde bulunduğu odanın yansımalarının da mikrofona ulaşmasını engeller. Genelde bu tür kayıt olarak özellikle talep oda uygulanan veya yayın stüdyoları, panel cazip bir fiyata piyasadaki en iyi akustik çözümlerden birini sunar. Ayrıca benzersiz bir özelliğe sahip ve panel kavşakları farkedilmezler. Örneklerini bir sırayla yerleştirilir zaman, boşluklarında kabloları gizlemek için Kullanılır.

 

 

Genelde bu tür kayıt olarak, özellikle talep oda uygulanan veya yayın stüdyoları, panel cazip bir fiyata, piyasadaki en iyi akustik çözümlerden birini sunar. Ayrıca benzersiz bir özelliğe sahip ve panel kavşakları farkedilmezler. Örneklerini bir sırayla yerleştirilir zaman, boşluklarında kabloları gizlemek için kullanılır. Akustik sünger fiyatları malzemenin yoğunluğu ve kalınlığına göre yükseliş gösterir. Ses emici, akustik düzenleyici ve ses soğurucu özelliktedirler.Kullanım alanları çok geniştir. Küflenmez ve koku yapmaz özelliktedir. Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Yanmaz akustik Vicoustic Kare Flexi süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Vicoustic Kare Flexi süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır.

 

Teknik