ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Yanmaz Labirent Sünger
  • Register

Yanmaz Labirent Sünger; İSO 9001 kalite standartlarına göre üretilmekteyiz. Mineral bazlı yanmazlık katkısı ilave edilir. Açık gözenekli ve yanmazlık testlerinde üstün dayanım gösteren poliüretan süngerlere akustik labirent tipinde akustik yanmaz labirent ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Malzemeler en iyi standartlara sahip hammedler ile ileri teknoloji kullanılarak üretilmiştir.

 

Labirentsüngeryanmaz

 

Labirent formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım süngeridir. Esnektir ve kolay uygulanmaktadır. Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddelerle ileri teknoloji kullanarak üretilmektedir. Labirent sünger akustik düzenleme işlerinde kullanılan uygun fiyatı ve güzel görünüşü ile sektörün vazgeçilemez bir ürünü olmuştur. Labirent sünger ismini şeklinden alır ve yanmaz özelliği ile birlikte yanmaz akustik labirent sünger ismine de sahiptir. Yanmaz akustik labirent sünger sağlık açısından uygundur ve kokusuzdur. Labirent formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.


AKUSTİK YANMAZ LABİRENT SÜNGER TEKNİK ÖZELLİKLER;

Esnektir, kolay uygulanabilir. Ürün ölçüleri : 100cm x 100cm
Ürün kalınlık : 4cm / 5cm / 6cm / 7cm Stokta 4cm vardır.
Yoğunluk 50kg/m3
Gözeneklik %45
Isı iletkenlik kat sayısı : 0,035 W / mK
Sıcaklık dayanımı : °C -+ 100 °C
Ses yutma katsayısı : ?= 0,30 – 1,12.

YanmazLabirent

 

 

Akustik yanmaz labirent süngerlerin kullanım alanları : Ses yalıtımı ve izolasyonuna ihtiyaçduyulan, ofislerde piramit sünger, restaurantlarda piramit sünger, Ses kayıt stüdyolarında piramit sünger, discolarda piramit sünger, atış poliganlarında piramit sünger, tv stüdyolarında piramit sünger, kontrol kulelerinde piramit sünger, havaalanlarında ve bir çok mekanda ses yalıtımını ve akustiği düzenlemek için piramit sünger kullanılabilir. Özellikle iç mekanların akustik düzenlemeleri için kullanılır. Ses kayıt stüdyolarında piramit sünger, açık plan ofislerde piramit sünger, lokantalarda piramit sünger, disko ve barlarda piramit sünger, televizyon stüdyolarında piramit sünger. Piramid sünger genel bir ses izolasyon ürünüdür.

 

yanmazlabirentsunger

Labirent sünger ses yalıtımında, akustik düzenlemelerde, gürültü kontrol ve yankılanma engellemede kullanılan polüretan köpükten imal edilen sünger tipidir. Labirent akustik ses yalıtım süngeri yanmazlık sertifikalı ilgili kurumlarca testlerden başarılı olarak geçmiş ses yalıtım süngerleridir. Labirent süngerlerde akustik ses yalıtım süngerleri çeşitlerinden olup adından anlaşılacağı gibi labirent tipinde akustik süngerdir. Kullanacağınız yerlerde dekoratif bir görünüm sağlar. Ses emici özelliğiyle ses yalıtımı sağlamaktadır. Labirent süngerler yanmaz süngerlerdir. Poliüretan malzeme ile üretilir.

Teknik