ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Yanmaz Sünger
  • Register

Yanmaz Sünger; Aytürk akustik olarak yanmaz yumurta sünger, yanmaz piramit sünger, yanmaz labirent sünger, yanmaz ağır bariyerli sünger, yanmaz renkli sünger, yapışkanlı yanmaz sünger tüm bu ürünlerimiz İSO9001 kalite standartlarına göre üretilmektedir.

                                  YANMAZ YUMURTA SÜNGER                                                                                   YANMAZ PİRAMİT SÜNGER

Yanmaz akustik sünger alev almaz zehirli gaz içermez yanmaz sünger diye bilinir. Güncel yanmaz sünger fiyatları sipariş ve teknik bilgi için bizimle irtibat kurunuz. Yanmaz sünger yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik yanmaz sünger diye bilinir.

Aytürk Akustik yanmaz akustik sünger köpük, yanmaz akustik levha akustik süngerler yanmazlık arttırıcı mineral madde emprenye edilmiş esnek bir poliüretan köpüktür. Yanmaz akustik sünger diyede adlandırılmaktadır, yanmaz akustik süngerler yanmaz alev almaz ve zehirli gaz içermez özelliği sayasende en çok tercih edilen sünger çeşididir, şekil ve görüntü olarak yumurta, labirent, spesyal, düz farklı formlarda üretimi yapılmaktadır. Açık gözenekli hücre yapısına, düşük ve yüksek frekanslarda mükemmel ses yutumuna sahiptir ve alev almaz. Tüm teknik değerleri ilgili kuruluşlarca test edilerek sertifikalandırılmıştır.

                               YANMAZ LABİRENT SÜNGER                                                                                   YANMAZ BARİYERLİ SÜNGER

                                YANMAZ RENKLİ SÜNGER                                                                                    YAPIŞKANLI YANMAZ SÜNGER

60-65 Dns yanmaz sünger yoğunluğu
Alev almaz , zehirli gaz içermez
TSE Standartlarına uygun ( Sertifikalı )
B-1 / A-1 sınıfı yanmazlık özelliği


Yanmaz akustik sünger ; Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmaz. Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun&pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesi ile sesin akustik düzenlemesinde ve sesin yalıtımında yüksek performans gösterirler. İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmaz.

Yüzey yapılarının yumurta, piramit, labirent formlarına dönüştürülerek akustik performansları arttırılır. Gürültü ihtiva eden tüm ortamlarda akustik düzenleme amaçlı, jeneratör, kompresör kabinlerinde sanayi makinelerinin kabinlerinde, havalandırma kanallarında ses sönümleyici olarak kullanılırlar. Otomotiv ve beyaz eşya sektöründe motor seslerinin yalıtımında kullanılırlar.

Uygulama Alanları : Havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, jeneratör, tekne yalıtımı , yat motoru ses izolasyonu, kompresör kabinlerinde, kısacası ses yalıtımı gereken her noktada, disko, restoran, sinema, konser, toplantı salonları gibi akustik çözüm gereken alanlarda kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler : 1000 mm genişlikte 35-15 yumurta profilli, EPDM ağır bariyer katmanlı imal edilmektedir. Yutum kabiliyetini arttırmak için yumurta, labirent, spesiyal vs. profiller de üretilmektedir. Ses iletim kaybı için kullanılan ağır bariyer için isteğe göre EPDM, kurşun, PVC, bitüm kullanılmaktadır.

Kalite ve Garanti Belgeleri : ISO/TS 16949:2002, ISO 9001:2008; BS476:class0, Unı 9175:2008 M1, İlgili Akustik Performans Test Sonuçları

Firma Ürün İlişkisi : Üretici Firma

Hizmetler : Proje & Uygulama