ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Hakkımızda
  • Register

AYTÜRK AKUSTİK

Adres : Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı Demirsoy Sokak No:2/2 Sultanbeyli

Telefon : 0216 398 27 48 - 0216 498 89 81

GSM :  0533 966 28 57 Özkan DEMİRCAN

E-mail :  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Aytürk akustik ® uzmanlaşmış alt yapısı ile 2000 yılında endüstriyel yalıtım alanında faaliyete başlamıştır. Firma yöneticilerindeki idelaist yaklaşımın amacı branşa yönelik temel eğitimin yanı sıra uygulama alanlarını genişleterek ileri hedeflerine bilgi, tecrübe ve birikimler ile daha verimli ve kararlı adımlarla ulaşmaktır. Günümüzün aşılması gereken sorunları arasında olan gürültü kirliliğine karşı sistem ve teknolojinin yanı sıra inovasyon çalışmalarıylada kendini her alanda ispat eden bir firma olma yolundayız . Çağımızın hastalığı olan stresin başlıca sebebleri gürültü karmaşasıdır.

 

hakkimizda

 

 

Firma Olarak İlkelerimiz
Öncelikli ilkemiz siz değerli işbirlikçilerimizin gürültüden dolayı çaresiz kaldığı iç ve dış mekanlarınızın tüm akustik ve yalıtım çözümlerinde stil ve makyaj detaylarıyla oturmaktan ve yaşamaktan keyif alabileceğiniz mekanlara dönüştürmek. Çözüm odaklı olmak ve memnuniyet ilkemiz standartlarımızdandır. Ticari ahlak kuralımızın ve olmazsa olmazlarımızın arasında birinci önceliğimiz güven ve ehemmiyettir .

 

BİZ HER ZAMAN ŞUNA İNANIRIZ

* Daha iyi hizmet, daha çok müşteri ve daha çok kazanç demektir.
* Daha çok kazanç, hizmet kalitesine daha çok yatırım demektir.
* Hizmetten kazandığımızı insana ve ülkemize yatırım yapmaktayız.
* Ve biz biliyoruzki inanmak, eger içinde özveri var ise başarmanın ta kendisidir.

 

hakkimizda1.jpg

 

VİZYONUMUZ
Her geçen gün değişen profilinin geliştirilmesi doğrultusunda, geniş bir alana uzmanlığını taşıyabileceği yurtiçi ve yurtdışı projelerinde güçlü finansal sermayesi ve geçmiş deneyimlerinin desteği ile teknolojik gelişmelere duyarlı yaklaşımın getireceği sinerji ve değer sayesinde, şeffaf ve dinamik yapı ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektöründe iyi bilinen, değerli bir marka olmak. Doğru zamanda, doğru hizmet, doğru maliyet.

 

MİSYONUMUZ
Hizmetlerinde önceliği kaliteye vererek dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde, yeniliklere kolayca uyum sağlayan kapasiteli, profesyonel ve dinamik kadrosunun verimli çalışması ile inşaat alanındaki yerini ve teknolojisini daha ileriye taşımak, araştırma odaklı yaklaşımının farkında ve müteahhitlik sektöründe en yüksek değeri sunan bir aile şirketi olarak tüm paydaşlarına en büyük getiriyi sağlamak.

 

SOSYAL POLİTİKAMIZ
Kuruluş ilkeleri gereği yüklendiği sosyal sorumluluk bilinciyle tüm yöneticileri ve çalışanları ile çevreye saygılı olarak müşterilerimize, ses yalıtım sektörüne ve ülke ekonomisine katma değer saglamayı kendine öncelikli ilke edinmiştir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ
Aytürk Akustik ® yöneticileri ve çalışanları olarak müşterilerimizin ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılamak için gerekli hizmet ve ürünleri kaliteli ve uygun fiyat politikası ile sunmayı, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunarken sosyal politikamıza uygun olarak üretmeyi, tüm hizmet ve ürünlerimizin verimliliğini, güvenilirliğini ve kalitesini sürekli iyileştirmeyi ve faaliyetlerimizi yaparken iş ahlakı, saygı ve güleryüzü ön planda tutmayı, müşterilerimize şirketimizin ortağı gözüyle bakarak her türlü öneri, istek ve şikayetlerini ön planda tutarak onlara daha iyi hizmet vermeyi üstün bir görev bilir.

 

hakkimizdayazi