ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Ev Ses İzolasyonu
  • Register

Ev Ses İzolasyonu; Verimli bir ev ses yalıtımı ile her türlü dış ortam sesinin mekanımıza girmesi engellendiği gibi evinizdeki seslerin de çevreye sızıntısı engellenmiş olacaktır. Mekanlarınızdaki ve evlerinizdeki ses sistemi, sinema sistemi veya gürültülü bir müzik aletini çevrenizi rahatsız etmeden dilediğiniz gibi kullanabilmeniz için profesyonel ses yalıtımı uygulaması sunuyoruz.

 

evsesizalasyonu

 

Evlerde ses izolasyonu sağlıklı insan, huzurlu ve sessiz bir ortamın ne denli önemli olduğunu bilir. Günümüzün gürültülü dünyasında, insanlar psikolojik ve fiziki sağlık için sakin ve sessiz ortamlara eskisinden daha çok gereksinim duyuyor.

 

evicinsesizolasyonlari

 

Mekanlarımızın hemen hepimizin huzur bulduğu ve en çok zamanını geçirdiği mekanlar olduğundan dış ortam seslerinin rahatsız etmemesi ve sessizliğin üst seviyede olması beklenmektedir. En basitinden kaliteli bir uyku için dahi sessiz bir ortam son derece gereklidir. Evlerimiz hemen hepimizin huzur bulduğu, en çok zamanını geçirdiği mekanlar olduğundan dış ortam seslerinin rahatsız etmemesi ve sessizliğin üst seviyede olması beklenmektedir.

 

evlericinsesizelasyonlari

 

En basitinden örnek verecek olursak kaliteli bir uyku için sessiz bir ortam son derece gereklidir. Evinize gelecek olan sesleri ses yalıtım malzemeleri ile engellediğiniz gibi evinizdeki seslerin dışarı çıkmasını istemiyorsanız da evlere ses yalıtım süngeri yaptırabilirsiniz. Evinizideki ses sistemi, sinema sistemi ve gürültülü bir müzik aleti ile çevrenizi rahatsız etmeden dilediğiniz gibi kullanabilmeniz için ses izolasyonu yaptırabilirsiniz.