ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Kompresör Odası Ses İzolasyonu
  • Register

Kompresör Odası Ses İzolasyonu; Özellikle kabinli imalat yapan jeneratör ve kompresör sanayi kuruluşlarının üretim hatlarına ses yalıtımı amaçlı ürünler tedarik etmekteyiz. Aksa jeneratör, dalgakıran kompresör, ekomak kompresör çözüm ortağı olduğumuz ve ürün verdiğimiz müşterilerimizden bazılarıdır.

 

 

İnşaat, marina, sanayi makinaları sektörlerinin ses yalıtımı gerektiren projelerinde çözüme dönük farklı kesitler önermekte ve uygulatmaktayız.Bunun yanında özellikle akustik düzenleme gerektirecek projelerde de sistem ve ürün önerilerimiz olmaktadır.

 

KompresrOdasiSes

 

Makine odası gürültü rahatsız edicidir. Ekipman kapalı olmasına rağmen, gürültü hala binanın geri kalanı içine sızıntı olabilir. Bu gürültü üretimini engelleyebilir ve sonuçta şirket para mal olabilir. Ayrıca gürültü, çalışanların sağlık ve güvenliği için tehlikeli olabilir. Çalışan gereksiz kazalarında, etkili iletişim kuramıyor. Zamanla yüksek sese maruz kalma, özellikle ekipman çalışanlar için kalıcı, işitme zarar verebilir.

 

KompresörOdasiSesYalitimi

 

Ses yalıtımı gürültünün zararlı etkilerinden korunulması gereken alanlarda konut, okul, hastane, yurt, otel, is yeri gibi çevreye yaydıkları gürültünün önlenmesi gereken alanlarda jeneratör, hidrofor, kalorifer, yüksek ses düzeyine sahip eglence yerleri gibi kullanım kosulu sese baglı alanlarda sinema, tiyatro, konser ve konferans salonu, tV ve ses kayıt stüdyosu gibi yapılmalıdır.

 

 AytürkMimarlık