ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Server Kabin Odası Ses İzolasyonu
  • Register

Server Kabin Odası Ses İzolasyonu; Yapılan uygulamada iyi bir ses kesim işlemi sağlanabilir tabi kaliteli ve doğru malzemeler kullanın. Server odalarındaki kabinlerde oluşan sesler genelde yüksek frekanslı sesler değildirler. Ama bu ses yalıtımı veya izolasyonu yapılması gerekmez anlamına gelmez. Yüksek frekanslı rahatsız edici seslerin olduğu server odaları için ses izolasyonu şarttır. Yapılan uygulamada iyi bir ses kesim işlemi sağlanabilir tabi kaliteli ve doğru malzemeyi kullanırsanız.

 

Data Center Ses Yalıtımı

 

Sizleri rahatsız eden ciddi ses kalabalığı olan data center odaları için önerimiz tüm duvar ve tavan hatta gerekliyse zemin için ses kesici ürünler ile uygulamalar yapılmasıdır. Ses yalıtımı uygulamalarımızda birinci sınıf kaliteli ve sertifikalı ürünler kullanmakla birlikte, uygulanmasını tarafımıza yaptırmak isterseniz 15 yıllık tecrübesiyle profesyonel uygulama ekibimiz işlemleri en kısa sürede cihazlarınızın çalışma performansını etkilemeden işlemi tamamlayacaktır.

 

server datacenter sesizolasyonu

 

Bir sistem odası server odası bilgisayarsistemlerini ve iletişim, storage gibi onunla ilişkili bileşenleri barındıran birimdir. Orada genellikle yedekli bir güç kaynağı sistemi, yedekli haberleşme bağlantıları, ısı, nem gibi çevre değişkenlerinin kontrolu ve güvenlik cihazlarıda konumlandırılır.


SERVER DATACENTER SES YALITIMI

server odasi ses yalitimidatacenter sesyalitimi