ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı
  • Register

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı; Endüstriyel binalar, alış veriş merkezleri, oteller gibi yapılarda ve açık alanda yer alan chiller, jeneratör gibi makine ekipman için gürültü kontrol çalışmaları ve akustik projelendirme hizmetleri tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Genpower jeneratör, altek jeneratör, aksa, kürkçüoğlu jeneratör, güçbir jeneratör, teksan, caterpiller, çukurova jeneratör gibi firmaların ürettikleri jeneratör ve generatörlerini gerek oda içerisinde gerekse açık alanda çalışma durumunda çevresine yaydığı rahatsız edici gürültü seviyesini en yüksek oranda absorbe eden firmayız.

 

 

Akustik sünger firması olarak jeneratör odaları makine daireleri klima odaları gibi mekanların ses izolasyon ve yalıtım işlerini projelendirerek ekonomik ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Jeneratör odaları, chiller soğutma sistemleri, klima odaları, makine odaları, sistem odaları, tekne yat motorları titreşim ve darbe sesi yalıtımı, hava kaynaklı seslerin yalıtımı, katı iletişimin izole edilmesi. Chiller soğutma grupları ve jeneratörlerin ses izolasyonlu kabininin ve gürültü duvarının yapılmasını sağlıyoruz.

 

 

Jeneratör odası ve makina dairesi gibi makina gürültülerinin yoğun olduğu mekanlarda ses yalıtımına ve ses izolasyonu büyük ihtiyaç vardır. Bu Uygulamada profosyonel ses yalıtım ürünlerimizle, gürültü alanı ses'ten ve titreşimden izole ederek sesi ve gürültüyü önlüyoruz.

 

JENERATÖR ODALASI İÇTEN SES YALITIM VE İZOLASYON UYGULAMASI

JENERATÖR VE MAKİNE ODASI SES YALITIMI UYGULAMASI

KLİMA ODASI JENERATÖR ODASI MAKİNE DAİRESİ SES YALITIMI VE TİTREŞİM İZOLASYONU

DIŞ MEKANDA JENERATÖR SES KABİNİ UYGULAMALARI

 

Ses yalıtım ve izolasyon malzemelerimizde yanmaz nitelikli ürünler kullanarak izolasyonu bitiriyouz. Kuulanılan ses izolasyon malzemelerini,ürün niteliğine göre seçip uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Ürün ve uygulamarımızı ihtiyaca göre bütün bir kabin olarakta imalat ve montaj imkanı sunuyoruz. Kullanılan malzeme ile ürün ses desibel parametresine uygun yalıtım özelliğine göre kaplıyoruz. Makine dairelerinde ses izolasyonu artırmak için duvar ve tavanları içten ve dıştan yalıtıyoruz.

 

 

Ses Yalıtımı: Sesi en iyi yutabilen yalıtım malzemelerinden biri olan taş yünü, özellikle akustik düzenlemelerde kullanılır. EN ISO standartlarına göre %40-90 değerleri arasında ses yalıtımı sağlar.

 

Rutubet ve Nem:Taş yünü korozyon ve paslanma yapmadığı için, uzun yıllar dayanıklıdır, çürümez, küflenmez veya bozulmaz. Su buharı difüzyon direnci hava ile aynı değer olan µ=1’dir.