ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Ofis Ses Yalıtımı
  • Register

Ofis Ses İzolasyonu; Gürültünün fazla hissedildiği her alanda uygulanabilen ve isteğe göre %100 yanıt veren ses yalıtımı uygulama yöntemleriyle istemediğiniz sesler artık sizi rahatsız etmeyecek. Gürültü çağımızda çevre kirliliğinin bir boyutu olarak önemli bir sorun oluşturmakta ve nedeni ilk anda tespit edilemeyen birçok sağlık sorununa yol açmaktadır. Ses izolasyonu ile ilgili çalışmalar ve gürültü denetimi, sağlıklı ve huzurlu bireyler, temiz bir çevre, dikkat ve iş veriminin artırılarak iş kazalarının önlenebilmesi konularında gerek ülkemiz gerekse insanlarımız için büyük önem taşımaktadır.

 

Ofissesyalitimi

 

Ses yalıtımı gürültünün zararlı etkilerinden korunması gereken alanlarda konutlar, okul, hastane, yurt, otel, iş yeri gibi çevreye yaydıkları gürültünün önlenmesi gereken alanlarda jeneratör, hidrofor, kalorifer, yüksek ses düzeyine sahip eğlence yerleri gibi kullanım koşulu sese bağlı alanlarda sinema, tiyatro, konser ve konferans salonu, tv ve ses kayıt stüdyosu gibi yapılmalıdır.

 

ses yalitim sunger ofis ses yalitimi

 

Ofiste bulunanların dış ortam seslerinden izole edilmiş bir ortamda çalışabilmeleri hem çalışanlar hem de firma yararına olacaktır. Ölçeği ne olursa olsun kobi ve kurumsal firma ofislerinde çalışanların daha verimli olabilmeleri için ses yalıtımı ile içeri giren dış ortam gürültüsünün azaltılması gereklidir. Ofis ses yalıtımı konusunda profesyonel düzeyde hizmet.

 

OfisOfisSesizolasyonu