ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Reji Odası Ses Yalıtımı
  • Register

Reji Odası Ses İzolasyonu; Televizyon stüdyolarında en önemli ünite reji odasıdır. Burada yönetmen, teknik yönetmen, resim seçici, altyazı operatörü gibi görevliler çalışır. Reji odasında çalışanlara daha rahat bir çalışma ortamı sağlamak için reji odası ses yalıtım uygulamaları yapmaktayız. Bazı büyük stüdyolarda ışık reji ve kamera kontrol, hatta resim kayıt da bu odada bulunmaktadır. Reji odasında stüdyoda bulunan kameralar için birer monitör bulunmaktadır.

 

RejiOdasi

Ayrıca banttan okunacak her görüntü için bir monitör, dışarıdan yapılan bağlantıları görmek için birer monitör, alt yazı cihazının monitörü ve çıkışı seyretmek için monitör ve yayını seyretmek için de televizyon monitörü bulunmaktadır. Bu nedenle monitör sayısı oldukça fazladır. Bir kumanda odası olarak ilk gören üzerinde etkili bir izlenim bırakmaktadır. Reji odasının önemi büyüktür. Bu mekanlarınızda ses izolasyonu ve ses yalıtımı yaptırılması son zamanlarda büyük önem kazanmıştır.

 

 

 

Reji odaları televizyon stüdyolarının en önemli ünitelerinden birisidir. Burada çalışan operatörlere rahat bir çalışma ortamı gerekmektedir. Reji odalarında ses yalıtımı önemlidir çünkü burada yapılan işin ehemmiyeti büyüktür. Bizlerde ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalarında sizlere destek vermekteyiz. Tüm akustik sünger ve ses yalıtım sügerleri ile yanınızdayız.

 

Akustik süngerlerin özellikleri birden fazladır en önemlisi yanmaz koku yapmaz ve küflenmez özelliktedirler. Bunun dışında ses düzenleme ve ses emici özelliğe sahiptirler. Evet ses yalıtım süngerleri uygulamaları kolay ürünlerdir. Kendinizde evinizde veya reji odalarınızda kendiniz süngerleri alıp uygulamasını yapabilirsiniz. Yüzeylerini sprey boya ile boyayabilirsiniz.