ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Tiyatro Salonu Ses Yalıtımı
  • Register

Tiyatro Salonu Ses Yalıtımı; Tiyatro salonu ses yalıtım uygulamasında tiyatro salonları için ses akustiğini düzenler, istemediginiz sesleri yalıtır ve dışarıdaki seslerden uzak bi şekilde tiyatro sanatınızı sergileyebilirsiniz. Tiyatro salonlarında, en ufak bir gürültü dahi hatalara neden olabilmektedir. Bunun için ses yalıtım uygulaması yapmanızı öneriyoruz.

 

tiyatrosesyaltiimi

 

Mekanlarınızdaki asansör seslerinden rahatsız oluyorsanız aytürk akustik profesyonel olarak alternatif bir çok ses yalıtım süngerleri üretmektedir. Asansör daireleri ses yalıtımı sağlamak istiyorsanız firexpan sünger, bondex sünger, bariyerli ses yalıtım süngeri, rebounded sünger, echobone sünger çeşitlerimizi önerebiliriz.

 

TiyatroSesyalıtımı

 

Tiyatro salonu ses yalıtım uygulamasında tiyatro salonları için ses akustiğini düzenler. İstemediginiz sesleri yalıtır ve dışarıdaki seslerden uzak bi şekilde tiyatro sanatınızı sergileyebilirsiniz. Tiyatro salonlarında en ufak bir gürültü dahi hatalara neden olabilmektedir. Bunun için ses yalıtım uygulaması yapmanızı öneriyoruz.

 

Tiyatrosesizolasyonu

 

 

Salonlardaki akustik problemleri oldukça geniş ve bir çok parametreleri ihtiva eder. Mesela hacim, salonun şekli, salon duvarlarının şekillendirilişi, absorbsıyonu, eşyalar, ses kaynağının karakteristikleri, dinleyiciler veya ses alıcı maddelerin varlığı gibi konuşma veya müzikte iyi bir akustik temini için aşağıdaki şartlar sağlanmalıdır. Ses kafi derecede yüksek olmalı,etraf gürültüsü az olmalı. Salon eko, titreşim ve rezonans için müsait olmalıdır. Duvarlar ve ses kaynağı yansıyan sesin her tarafta uniform olması için iyi hazırlanmalı ve esas ses kaynağı için reverberasyon zamanı uygun seçilmelidir.

 

Tiyatro