ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Toplantı Odası Ses Yalıtımı
  • Register

Toplantı Odası Ses İzolasyonu; Toplantı salonu kötü ses kalitesi ve ses yalıtımlı değilse, hassas bilgilerin risk alarak ve azalmış verimlilik para kaybetme. Uygun bir akustik olmadan, iletişimsizlik ve çalışanların hayal kırıklığı problemler haline gelmektedir. Toplantı odası ses emme ses içinize çekin. Bu ses dalgaları emer ve onları duvarlardan sıçrayan önlemek. Toplantı salonu içinde ses kalitesini artırmak. Toplantı odası ses yalıtımı ürünleri ses tuzak. Onlar, ses ofis binanın diğer bölümlerine geçmek için imkansız hale, konferans salonu içinde ses içerir.

 

ToplantiOdasiSesizolasyonu

Ayrıca toplantı salonu girerek istenmeyen ses durdurmak daha fazla ses yalıtımı temellerini öğrenmek için buraya tıklayın. Toplantı salonu içinde gelen veya ayrı bir odada gelen gürültü var mı? Örneğin, salonun karşısındaki ofisinde telefon birinin sesidir? Fotokopi makinesinin yanında oturan ses var mı? Gürültü sizi ayıran bir duvar, bir inşaat elemanı varsa, o zaman sizinle aynı uzayda değil.

 

ToplantiOdasi

 

Ses yutma ürünler sizinle aynı alan içinde gürültü kontrolü ve bu alanı ses kalitesini artırmak yardımcı olur. Toplantı odası ses yalıtımı ürünleri giren veya alan çıkmadan ses durdurun. Ses sorunları ile bize gelen şirketlerin çoğu konferans salonu ses yalıtımı ve ses yutma malzemeleri gerekir. Toplantı salonu ses için doğru ürün seçimi ihtiyaçları, toplantı salonu ses yutma ürünleri, ss yutma malzemeleri ve arka duvarları sıçrayan uzaya gürültü durdurun.

 

ses yalitim sunger toplanti salonu ses yalitimi

 

İSO 9001 kalite standartlarına göre ses yalıtım süngeri üretmekteyiz. Toplantı salonu ses yalıtımı için bir çok alternatif farklı ürünlerimiz vardır. Bunlar piramit ses yalıtım süngeri, yumurta ses yalıtım süngeri, labirent ses yalıtım süngeri, special ses yalıtım süngeri, ağır bariyerli ses yalıtım süngeri, echobone bondex ses yalıtım süngeri ve firexpan ses yalıtım süngeri çeşitleri mevcuttur.

 

ses yalitim malzemeleri toplanti salonu

 

Bunların yanı sıra toplantı salonlarınıza dekoratif hava katmak isterseniz renkli ses yalıtım süngerleri de mevcuttur. Bunlar renkli yumurta sünger, piramit sünger, renkli labirent sünger gibi bir çok ürünlerimizi renkli hale getirerek müşterilerimize alternatif ürünler üretiyoruz. Toplantı salonlarınız için yanmaz sünger isterseniz, aynı şekilde yanmaz piramit sünger, yanmaz yumurta sünger, yanmaz labirent sünger gibi farklı ürünlerimiz bulunmaktadır. Toplantı salonlarınız için sünger harici farklı ses yalıtımı isterseniz akustik kumaş kaplı panel, kadife kaplı kumaş panel, ahşap delikli panel gibi bir çok alternatif ürünlerimizde bulunmaktadır.

 

ses yalitim malzemeleri toplanti salonuları

ses yalitim malzemeleri toplanti