ANA SAYFA

SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER

SES İZOLASYONU

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA

REFERANSLAR

BİZE ULAŞIN

Yat Motorları Ses Yalıtımı
  • Register

Yat Motorları Ses Yalıtımı; Yat motorlarındaki gürültü problemlerini marka ve modeline bağlı olarak belli oranda azaltmak amacıyla ses izolasyonu uylaması yaparız. Yat motorlarının içlerine, yanlarına, panellerine uygulanır. Ayrıca yatların konstrüksiyonuna göre motor bölmesi ile kabin arasındaki bölmeye de yalıtım uygulanabilir.

 

ses yalitim sunger tekne motor kabini ses yalitimises yalitim sunger tekne motor kabini ses yalitimi1

 

Yat motor kabinlerinde ses yalıtımı ve ses izolasyonu hizmetleri vermekteyiz. Çift akustik sünger arasına, doğal kauçuk bariyer yerleştirilerek iletkenliği minimize edilmiş bu izolasyon süngerleri, kirlenmeye yağ, toz ve alüminyum folyolar ile kaplanmaktadır. Ses yalıtım değerlerine pararlel olarak ürün güçlendirilmektedir.

Profesyonel bir yat marine yalıtım ürünü olup yüksek ses yutum değerlerine sahiptir. Ses yalıtımın kalitesini iletkeinliği düşürmeye yarayan ses yalıtım bariyeri kullanarak sağlanmaktadır. Dilerseneiz eksstra olarak bu bariyeri makine odanıza alt kalkan olarak yine kullanabilirsiniz. Kaucuk ses yalıtım bariyeri kendi başına mükemmel bir ses kesici bariyer görevi görmektedir.

 

Tekne motor kabini ses yalitimi 3Tekne motor kabini ses yalitimi 2

 

Kurşun bariyerli süngerler çift katmanlı arası kauçuk bariyerli şekilde, 1 cm ile 10 cm arasında özel olarak yoğunlukları artırılarak üretilmektedirler. Önceden kauçuk yerine kurşun levha kullanılrdı, günümüz teknolojisinde kurşun bariyerin yerini kauçuk almıştır. Yatlarda ses yalıtımı ve ses izolasyonu çözümleri malzeme tedariği ve uygulamaları için bizimle iletişime geçiniz.

 

Kursun bariyerli aksutik ses yalitim sungerleri tekne yat motorlari ses yalitimi